aktualizowanie wordpressa, wp security

Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z powszechnie stosowanych CMS-ów. Ponieważ łatwo można opanować podstawy jego obsługi, a jednocześnie jest bardzo szybki, stosuje się go współcześnie do tworzenia skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Niemniej jednak ten CMS może być przyczyną niemiłych sytuacji, zatem ważną i pomocną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu trzeba polecić opiekę nad stroną internetową specjaliście?

Utrzymanie strony internetowej na obowiązującej edycji WordPressa jest bezsprzecznie podstawą jej bezpieczeństwa. Nieraz jednak podmioty po zaprojektowaniu strony lekceważą regularną instalację nowych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców bądź infekcję przez wirusy. Prócz tego, pomimo iż WordPress jest niesłychanie prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieoczekiwanymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny istotne jest, żeby działanie to realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału informatycznego, zaleca się powierzyć opiekę nad stroną internetową zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla blogerów i małych i dużych firm

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, tak dużych jak i mniejszych firm, którzy troszczą się o sprawne i nieprzerwane funkcjonowanie ich strony firmowej oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest również blogerom oraz freelancerom utrzymującym prywatne strony. W elementarnym dostępnym pakiecie zawarta usuwanie skutków działania malware, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych oraz wykonanie aktualizacji WordPressa. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także różnego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Post Author: