Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany Kraków architekt

Pracownia architektoniczna oferuje szerokie spektrum usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w praktycznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt może opracować kompleksowy projekt obiektu, a następnie czynnie sprawować kontrolę nad przebiegiem robót, zaplanować odbudowę budynku lub zaproponować aranżację już wybudowanych rezydencji, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się od pozostałych domków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a jednocześnie po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i aranżacji mieszkań oraz domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi żłobki, budynki rekreacyjne, biura czy apartamenty pod wynajem. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro architektoniczne może również opracować plan pojemnych i praktycznych garderób, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: