Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Zamów catering na imprezy w Krakowie.

Okres letni obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia w plenerze, ale tak naprawdę każdego tygodnia w rozmaitych miejscach w Polsce odbywają się bankiety, konferencje albo benefisy. Takie eventy potrzebują należytej oprawy, której integralną częścią są profesjonalnie przyrządzane i apetyczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – kluczowa jest całość oprawy

Wybrałeś już lokalizację, w którym zorganizujesz piknik bądź masz zarezerwowaną salę bankietową? Wspaniale!! Teraz warto zadbać o to, żeby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia smacznych przekąsek, napojów oraz gorących potraw. Pamiętaj, że w czasie prestiżowych bankietów nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i myśleć, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – odpowiedni układ stolików, dopasowane dekoracje, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy z pewnością będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą serwować im doświadczeni kelnerzy, a potrawy będą wyglądać na talerzu niczym w topowych restauracjach.

Wskazówki dotyczące menu i nie tylko – plusy cateringu na imprezę

Plusem zlecenia usługi cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje przepyszne menu, ale także kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i napoje zostaną dowiezione we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie bankietu. Na życzenie klienta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę popisem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby przyjrzeć się na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych kameralnych, jak i liczących kilkaset gości. Podczas ustalania niuansów oferty doradzi ona, które napoje, przekąski i dania świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: