Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Firmy cateringowe Kraków. Kompleksowa pomoc fachowców.

Gdy organizujesz wystawny event prywatny czy firmowy, na który spraszasz dużą liczbę gości, prawdopodobnie nie będziesz w stanie osobiście zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i popularne przekąski w hipermarkecie – duże eventy zwykle potrzebują należytej oprawy także w kwestii poczęstunku. Wszak nie godzi się rozstawić na stolikach osób zaproszonych po prostu ciasta i słodkich napojów. W takich sytuacjach świetnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Typy usług cateringu

Profesjonalne podmioty specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu na ogół proponują parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzciny, śluby lub komunie. Oferty te są odpowiednio dobrane do charakteru konkretnych imprez, dlatego najczęściej różnią się od siebie m.in ceną i wykazem potraw oferowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą klarownie komunikować własne oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera obsługa imprez rozmaitego rodzaju to codzienność, zatem długoletnie doświadczenie w tym obszarze umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust większości gości.

Catering – potrawy przygotowane przez profesjonalnych szefów kuchni

Organizacja posiłków już dla skromnej ilości gości bywa olbrzymim problemem, głównie wtedy, gdy musimy zrobić to samemu. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację pozostałych istotnych aspektów imprezy. Daje to też możliwość poczęstowania gości pysznymi potrawami przyrządzonymi przez doświadczonych kucharzy. Należy jednocześnie zaznaczyć, iż ważną cechą potraw oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale też ich prezencja. Prócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają również własną ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: