Finger food catering – co to jest i kiedy warto go zamówić?

Finger food catering – co to jest i kiedy warto go zamówić?

Tu znajdziesz pełną ofertę finger food cateringu.

Organizacja nawet dużej imprezy nie jest problematyczna, o ile posiadamy mnóstwo czasu na zamawianie niezbędnych produktów, jak również późniejsze własnoręczne przygotowanie z nich apetycznych przekąsek dla zaproszonych uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie oznacza to też, że trzeba porzucić pomysł uczczenia istotnej rocznicy. W takiej sytuacji rekomendujemy poszukać usług tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – pozwól gościom prowadzić swobodną rozmowę

Catering kanapkowy, nazywany też cateringiem finger food, to usługa adresowana w głównej mierze do klientów biznesowych, jakkolwiek zamawiają ją coraz częściej także różnorodne instytucje i osoby prywatne szykujące eleganckie spotkania. Polega ona na dostarczenie na event dań w wariancie finger food, a więc drobnych przekąsek, które można skonsumować stojąc i bez potrzeby użycia sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga też użycia talerzyka – to dosłownie przekąska na “raz”. Finger food to przede wszystkim roladki, tartoletki warzywne oraz owocowe albo kanapki. Ta wersja cateringu bardzo dobrze zdaje egzamin na eventach, podczas których zależy nam na kontakcie gości. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych konwersacjach, a przy tym nie sprowadza kontaktu tylko do gości siedzących przy konkretnym stole.

Catering z przekąskami – tańszy niż szykowne dania

Zamówienie organizacji cateringu z przekąskami zewnętrznemu podmiotowi ma kilka plusów, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim tym sposobem pozbywamy się kłopotów z rozstawieniem stolików oraz stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Gorące i zimne napoje oraz zakąski ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to szczególnie przydatne przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach, gdzie użycie odpowiedniej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Finger food catering w okamgnieniu sprawia również, że bankiet ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany klimat. Wypada zaakcentować, iż menu z małych przekąsek jest zwykle tańsze niż wytworne kolacje, a przy tym daje więcej opcji dopasowania ich do tendencji żywieniowych gości imprezy. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to często bywało główną komplikacją przy organizacji imprez w siedzibach firm.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: