Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Kliknij tu jeśli chcesz zamówić pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość korzystania z niego do znalezienia potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony www nie zagwarantuje, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które świadczą usługi tylko w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, np. w Wrocławiu czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stosują z reguły frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę jakiegoś miasta, np. “cukiernia kraków”, “malarz kraków” czy “sklep sportowy kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na pokazanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, mieszkającym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO skierowana jest na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron internetowych oraz optymalizacji, pozycjonowania od blisko 15 lat. W trakcie tych lat na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uzupełnienie treści oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Post Author: