Jakie projekty stworzy architekt?

Jakie projekty stworzy architekt?

Jeśli potrzebujesz porady architekta Kraków, wejdź na https://joannaklusak.com

Budowa domu to na pewno najważniejsza rzecz dla wszystkich z nas. Warto więc dokładnie to obmyślić oraz pamiętać o poradach specjalistów. Największy wpływ na to, jakie rezultaty dadzą podejmowane przez nas wysiłki, wywrze z pewnością projekt domu. Mamy szansę wprawdzie nabyć gotowy dokument, lecz by zyskać pewność, iż dom okaże się taki jak chcieliśmy, powinniśmy poprosić o pomoc architekta. Ze względu na fakt, że wielu z was nie zdaje sobie sprawy, czym naprawdę się zajmuje, warto napisać na ten temat parę zdań.

O czym wiedzieć przed spotkaniem z architektem?

To, czy realizacja zaspokoi nasze oczekiwania, zależy szczególnie od wyników rozmowy z architektem. Przychodząc do architekta musimy wiedzieć, czego spodziewamy się po wznoszonym domu oraz potrafić przekazać mu to. Powinniśmy też zaznajomić się z najważniejszymi przepisami na temat budowy domu – przez to łatwiej się porozumiemy z architektem. Nie trzeba jednak się stresować, bo w razie problemów mamy prawo poprosić go o pomoc.

Architekt przygotuje projekt wykonawczy i budowlany

W pierwszej kolejności architekt stworzy projekt budowlany. Właśnie ów projekt zostanie wzięty pod rozwagę przez urzędy przed daniem nam pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Powinny być w nim zawarte technologie, na jakich oprze się planowana inwestycja. Projekt wykonawczy wykorzystamy natomiast do zatrudnienia firmy budowlanej oraz okaże się niezbędny podczas odbioru inwestycji. Zawartość tych projektów ustalają właściwe przepisy.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: