Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dla zakładów gastronomicznych i medycznych

Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dla zakładów gastronomicznych i medycznych

W zakładach przetwarzających artykuły spożywcze, gabinetach kosmetycznych lub lekarskich i w kuchniach niezwykle istotne jest utrzymanie całkowitej higieny. To wymaga nie tylko zastosowania rygorystycznych procedur i korzystania z preparatów odkażających, ale także właściwego wyposażenia. Meble oraz utensylia użytkowane w takich miejscach nie powinny wchłaniać zanieczyszczeń, a ich powierzchnia powinna pozwalać na natychmiastowe i dokładne czyszczenie oraz sterylizowanie. Zatem w miejscach, gdzie priorytetem jest higiena, najlepiej używać mebli ze stali nierdzewnej.

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej – regały, okapy, stoły

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często używane w przetwórstwie spożywczym, piekarnictwie oraz profesjonalnych kuchniach. W zapleczach kuchennych lokali gastronomicznych czy bufetów używa się między innymi blaty,regały do przechowywania produktów i stoły. Oprócz tego warto wspomnieć o zmywakach i okapach, jak również różnego rodzaju stojakach, które mogą być użyte do wyrastania chleba. Ergonomiczne wykorzystanie lokalu zapewnią meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – uda się z ich użyciem zorganizować wygodną kuchnię nawet na niewielkiej powierzchni.

Medycyna też używa mebli ze stali nierdzewnej

Projektując konstrukcję mebli ze stali nierdzewnej, producent bierze także pod uwagę potrzeby gabinetów medycznych oraz salonów kosmetycznych. Tu szczególne znaczenie mają regały i stoły pozwalające przechować w sterylnym otoczeniu przyrządy oraz preparaty używane podczas zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszystkie wymogi stawiane wobec wyposażenia wykorzystywanego w gabinetach medycznych – umożliwiają zachowanie jałowości otoczenia, są estetyczne i mocne.

Post Author: