Nie tylko wesela – o usłudze cateringu okolicznościowego

Nie tylko wesela – o usłudze cateringu okolicznościowego

Zamów catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz świętować go wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to spore grono gości, których należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też poczęstować ich smacznymi przekąskami i trunkami. Możesz próbować przygotować je samemu, jednak przy dużej liczbie gości trudno jest tego dokonać. Co więcej to twoja impreza i pragniesz się nią cieszyć, a nie służyć za kelnera lub siedzieć w kuchni. Z tego powodu przygotowanie posiłków na rodzinne eventy rekomendujemy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest obecnie konieczne

Gdy wymienia się cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu weselnym bądź eventach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu była osobista organizacja ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy faktycznie znacznej liczbie zaproszonych dopuszczała ona możliwość skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym zakresie. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie oferowała obsługi małych rodzinnych spotkań, a nieraz także tych dużych, jeżeli nie było to związane z wynajmem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy skorzystamy z opcji wynajęcia sali czy wygodniej będzie zorganizować imprezę we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce profesjonalnie przygotowane dania.

Menu dostosowane do wizji osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to usługa zamawiana na dowolne rodzinne wydarzenie. Wprawni kucharze bez trudu opracują jadłospis współbrzmiące ze specyfiką imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering na komunię, na chrzciny lub urodzinowy. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje też obsługę komersów, studniówek i półmetków. Szukając firmy świadczącej taką usługę radzimy postawić na taką, która będzie w stanie dostosować menu do potrzeb i – co najważniejsze –portfela klienta, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając profesjonalnych kelnerów czy pomagając w ułożeniu i przyozdobieniu stolików.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: