Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o sali do wynajęcia w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne albo pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie głębszych więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, żeby celebrować zdobyte nagrody, jak również różnorodne kursy, bankiety dla partnerów biznesowych oraz konferencje. Takie wydarzenia muszą być właściwie zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Gdzie urządzać galę firmową?

Gdy nie posiadamy w firmie odpowiednich wnętrz, w których uda się wyprawić bankiet, warto poszukać ofert wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników eventu. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją estetyką do rangi urządzanej uroczystości. Ważne spotkania dla akcjonariuszy firmy, w czasie których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny mieć miejsca w zwykłej sali. Warto w takich przypadkach urządzić event w nietuzinkowym miejscu, które dodatkowo uwydatni doniosłość wydarzenia. A jeśli na imprezę sproszeni zostaną goście nie mieszkający w najbliższej okolicy sali warto postawić na lokal, zlokalizowany w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez trudu można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno przeoczyć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz gorących przekąsek i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazane miejsce wyśmienitych dań dla obecnych, ale też doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie rozstawienie stołów. W czasie ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali wzorowej obsługi. Opłaca się zatem szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w wytworny sposób, jak również zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, lecz i zdumiewające wizualnie dania.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: