Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Więcej szczegółów o parking lotnisko Kraków uzyskasz tu.

Najistotniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły niebywałą popularność, to możliwość trafienia także w bardzo odległe miasta naszego globu, wygoda i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia problem dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przebyć setki kilometrów. Tak daleką drogę najdogodniej jest pokonać swoim autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje połączone z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Utwardzony parking w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą oczywiście zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, wobec tego nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić auta. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego pracowników

Decydując się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Prócz tego klienci mogą liczyć na asystę załogi parkingu w wielu wypadkach, takich jak rozładowany akumulator lub ubytek powietrza w oponach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: