parking Balice, Kraków Balice parking

Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Twoje auto pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: