optymalizacja stron, pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie Kraków, SEO

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to wiele działań, które mają na celu zwiększenie widoczności stron w organicznych (a więc w bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zajmie strona w SERP, tym więcej pojawi się odwiedzających witrynę, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia konwersji firmy. Kolejną zaletą tego działania jest budowa rozpoznawalności marki, produktu albo usługi.

Google analizuje wszystkie strony internetowe pod kątem mniej więcej dwustu najrozmaitszych wskaźników. Efekt tej diagnozy determinuje to, na którym miejscu strona czy jej podstrona pojawi się internaucie w SERP na konkretne słowo kluczowe. Za główne czynniki rankingowe eksperci ds. SEO uznają między innymi jakość contentu, linkowanie (on-site i off-site), jak również prędkość ładowania.

Wyszukując w wyszukiwarce Google jakąkolwiek frazę, użytkownikowi ukazuje się lista stron, które algorytm ocenił jako najlepiej odpowiadające na szukane hasło. Które adresy wyświetlają się w wynikach na pierwszych pozycjach? Z reguły te, których treść jest bardzo rozbudowana oraz dobrze nasycona właściwymi frazami kluczowymi. Na pozycje wpływ ma również prędkość wczytywania się witryny (zarówno w wersji na mobile, jak i desktopowej), poprawnie wykonane kodowanie, a także jakość linków odsyłających do naszej strony.

Czy powinno się zlecić pozycjonowanie i optymalizację sklepu lub strony www zewnętrznemu podmiotowi?

Google systematycznie uzupełnia algorytm, w związku z tym warto powierzyć pozycjonowanie stron i sklepów www zawodowcom. Odpowiednim wyborem będzie firma SEO posiadająca kilkuletnie doświadczenie w takich działaniach. W takich firmach pracuje szereg specjalistów nie tylko od optymalizacji, ale także kodowania oraz social mediów. Powierzając pozycjonowanie agencji zewnętrznej zaoszczędzone środki i czas można zaprząc w inne akcje marketingowe, które także rozwiną firmę.

Prowadzisz firmę? Pozycjonowanie w Google jest teraz koniecznością!

Pozycjonowanie to głównie usługa skierowana do zarządców stron www, których zadaniem jest ekspozycja i sprzedaż produktów czy usług firmy. Prowadząc jakikolwiek biznes niemądrze jest obecnie nie założyć strony firmowej albo ją uruchomić, natomiast zaniechać jej pozycjonowanie. Biznesowi rywale nie śpią w walce o pozyskanie kolejnych klientów. Według badań blisko 97% klientów szuka w sieci opinii o lokalnych usługach, co klarownie pokazuje do jak ogromnej grupy klientów można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu sklepu czy strony na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google znacząco zwiększa prawdopodobieństwo, iż konsument skorzysta z naszych usług.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Post Author: