Profesjonalna opieka nad grobami

Profesjonalna opieka nad grobami

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków. Zajrzyj w to miejsce

Wygląd pomników zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – także, kiedy groby położone są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, takie jak zakładanie siedzeń oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie będziemy musieli opłacić specjalistom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – kiedy wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, musimy liczyć się z kosztem około 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od rozmiarów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Post Author: