Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Szukasz pełnej oferty przyjęcia w ogrodzie? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś mówi o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z weselem. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to także zabawy z okazji 18-tych urodzin, komunie oraz chrzty. Gdy wykaz zaproszonych gości jest długi, przeważnie nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wówczas musimy zabukować stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka albo imieniny, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym trzeba zapewnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast imprezy, w których znaczną część gości będą stanowić najmłodsi, m.in. komunie czy chrzty, dobrze jest wyprawić w miejscu, które prócz użyczenia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się tak szybko świętowaniem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski podawane uczestnikom także muszą być dopasowane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto więc sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite dania, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Przyjęcia okolicznościowe – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Zamówienie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w iście dworskim duchu odbywają się tu chrzciny, komunie i – naturalnie – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. A jeśli zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania dań, przez ułożenie oraz ozdobienie stolików, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: