Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o sali weselnej pod Krakowem? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj tu.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – postaw na kompleksową obsługę

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby być pewnym, że w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, żeby mieli gdzie tańczyć. Poza tym nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innej miejscowości, powinno się poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, wybranie menu i udekorowanie stołów. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne ze zniewalającą oprawą

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządza się od setek lat, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe podjąć 130 osób. Imprezę można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu około 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: