Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Szukasz więcej informacji o aktualnej ofercie tworzenia sklepów internetowych? Dobrze trafiłeś! Wejdź na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/

Posiadasz firmę i chcesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli masz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zdobyły strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że natychmiast opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, posiada wiele zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można błyskawicznie spersonalizować z użyciem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać wyższe pozycje w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu nabywców. Dzięki wdrożeniu stosownych wtyczek podnosi się też ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom wykonanie przelewów za towary przykładowo przez DotPay.pl czy PayU.pl. WooCommerce daje również możliwość ewaluacji wyników sprzedaży (przygotowanie różnego typu statystyk) i zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zleć specjalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, użycie tylko niezbędnych, sprawdzonych wtyczek i jego ochronę przed cyberatakami. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą także blog, na którym szybko można informować klientów o promocjach oraz nowościach albo zamieszczać poradniki i recenzje oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Post Author: