Usługi biura rachunkowego – oszczędność i wygoda

Usługi biura rachunkowego – oszczędność i wygoda

Wstąp do biura rachunkowego Katowice, aby skorzystać z usług specjalistów.

Prowadzenie księgowości w małych przedsiębiorstwach okazuje się często źródłem sporych kłopotów. Mikroprzedsiębiorstwa zazwyczaj nie są w stanie przyjąć specjalisty na etat, a ich właściciele nie zawsze są gotowi sumiennie pokierować finansami. Szczęśliwie wyjście z tej sytuacji będzie łatwiejsze niż myśli część czytelników – wystarczy tylko postawić na skorzystanie z usług oferowanych przez biuro rachunkowe. Co konkretnie dzięki temu osiągniemy? Jak otrzymać gwarancję tego, iż jakość usług okaże się satysfakcjonująca?

Nie musisz rekrutować do pracy księgowego – korzystaj z wsparcia biura rachunkowego

Na współpracę z biurem rachunkowym powinniśmy postawić zwłaszcza z uwagi na dobro finansów. Jeżeli powierzymy budżet firmy profesjonalistom, zyskamy gwarancję, iż potencjalne kontrole Urzędu Skarbowego nie zakończą się wystawieniem grzywien. Usługi świadczone przez biuro rachunkowe to także oszczędność funduszy i czasu – nie trzeba troszczyć się o rachunkowość na własną rękę, ani rekrutować do pracy specjalisty na pełen etat. Warto także nadmienić o komforcie, jaki daje taka współpraca. Obecnie nie ma już potrzeby regularnie odwiedzać osobiście biura rachunkowego, jako że mnóstwo kwestii można uzgodnić z księgowym korzystając z e-maila.

Jak znaleźć biuro rachunkowe?

Poszukując biura rachunkowego nie zalecamy sugerować się jedynie cennikiem porad – dziwnie niskie koszty usług zwykle zwiastują ich niższą jakość. Przy wyborze biura rachunkowego dowiedzmy się, czy jego pracownicy posiadają właściwe uprawnienia, np. certyfikat księgowego wystawiany przez CIK, czyli Centrum Informacji Księgowej lub certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych wydawany przez Ministerstwo Finansów do 2014 roku. Dobrze również, jeżeli biuro rachunkowe poza doradztwem z obszaru księgowości, oferuje kompleksowe usługi kadrowe, między innymi opracowanie umów o pracę, zlecenie oraz dzieło, prowadzenie ewidencji wynagrodzeń osób zatrudnionych czy wyliczanie podatku dochodowego osób zatrudnionych.

Dane kontaktowe:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]

Post Author: