Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Szukasz korzystnej oferty lokalu na 18? Nie zwlekaj! Kliknij tu.

Nierzadko w przypadku niektórych rocznic, imienin bądź urodzin nie planujemy zabaw ze znajomymi i rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Ale zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których należyte uczczenie jest w zasadzie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezspornie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wyprawić przyjęcie w domu czy znaleźć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła spożywać i nabywać napoje alkoholowe, brać udział w wyborach powszechnych, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Ale kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność wyprawienia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Da się ponownie wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Wobec tego lepszym wyjściem jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Nierzadko paru przyjaciół decyduje się wyprawić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, ale przy tym umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy smakowite menu imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij salę urodzinową z opcją skorzystania z ogrodu – w ciepłe miesiące można postawić w nim duży namiot i zorganizować grill.

O czym jeszcze trzeba pamiętać organizując osiemnastkę?

Nie ukrywajmy osiemnastka to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje wyskokowe. Polecamy z tego powodu obligatoryjnie zadbać o to, by niepełnoletni, a przecież może ich nie brakować pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali także jest ogromnie ważna, żeby zaproszeni całkiem oddali się atmosferze zabawy. Trzeba więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie przestrzeni według podanych wytycznych oraz dobrze rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej bardzo dobrze sprawdza się menu kanapkowe, składające się z niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo spożyć bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi przekąski zarówno do charakteru imprezy, jak i do budżetu i zasobności portfela klienta.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: