Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Więcej informacji o pracy rekomendowanego fotografa Google Krynica Zdrój znajdziesz tutaj.

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów zdjęciowych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby pozyskać certyfikat musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto zdecydować się na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy postawić na fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy źle wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest profesjonalistą w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: