„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Poszukujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli zechcemy poszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Nogi, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Z pomocą tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: