Bezpieczne wybielanie zębów

Bezpieczne wybielanie zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety bakterie codziennie wpływają na nasze szkliwo i sprawiają, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne zapewniają dobre efekty. Jak odzyskać zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – odzyskaj lśniące i białe zęby

Szczotkowanie jamy ustnej po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed przebarwieniami. Bakterie i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe zabiegi wybielające (paski, żele, woski), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna ma szereg narzędzi, które przywracają zębom naturalny odcień. Jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne? Stomatolodzy szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która przynosi świetne rezultaty już po 3 sesjach. Wybielanie tą metodą jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów nawet o kilkanaście odcieni

Jak przebiega wybielanie zębów metodą BEYOND? Najpierw trzeba zobaczyć czy w jamie ustnej nie ma ubytków. Następnie przy pomocy specjalnego wzornika ustala się barwę zębów przed wybielaniem. Po wykonaniu wstępnych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub całość uzębienia. Ważny jest także dobór właściwego PH żelu. Żel aktywowany jest przez światło lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny skutecznie redukując przebarwienia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o czternaście tonów, efekty są zatem spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej tydzień. Pacjentom, które z jakichś przyczyn nie mogą stosować lampy BEYOND poleca się wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.

Post Author: