Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Szukasz aparatu do fali uderzeniowej? Sprawdź www.bardomed.pl.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego typu. Jak jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w medycynie sportowej, rehabilitacji, kosmetologii, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle nadgarstka, ostroga piętowa, tzw. łokieć tenisisty czy bóle kręgosłupa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – jak działa?

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie leczenia u dwóch osób równocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane kontaktowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]

Post Author: