„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

Szukasz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem modernizuje swoje produkty.

Zestawy marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak intensywne badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak także dedykowane do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. to dla nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: