Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na http://bit.ly/2QLJ2nH

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu zestawów masujących marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (bądź tylko poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: