Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Szukasz więcej informacji o marce Vitberg? Skieruj się na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesiącu korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: