Portal Napieraj.pl recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Portal Napieraj.pl recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Na napieraj.pl znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy polecają korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają drgania?

Moduły firmy Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat stosuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich regenerację po znacznym wysiłku. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem tylko amatorsko, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wskażemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz intensywność drgań.

Aparat firmy Vitberg otrzymuje liczne pozytywne recenzje zarówno od sportowców wyczynowych, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: