Pracownia Wibroterapii w Krakowie już działa – zapraszają AWF i Vitberg

Pracownia Wibroterapii w Krakowie już działa – zapraszają AWF i Vitberg

Vitberg. Zdobądź więcej informacji o tej marce

W 2018 roku na AWF-ie w Krakowie rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Zajęcia dydaktyczne oraz badania z aparatami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii dedykowana jest do przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm ludzki. Odbywać się w niej będą też zajęcia dla studentów uczelni z zakresu fizykoterapii, kosmetologii oraz odnowy psychosomatycznej. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które wyposażona jest pracownia, posłużą jednocześnie do regeneracji sportowców. Popularność krakowskiej Pracowni Wibroterapii przyczyniła się do tego, że urządzenia Vitberg zaczęły testować AWF-y w Warszawie i w Gdańsku.

Do jakich badań przyczynią się produkty marki Vitberg?

W przyszłości wyniki badań mogą przysłużyć się do modernizacji terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców wyczynowych. Zapewne w Pracowni Wibroterapii będą prowadzone prace badawcze z zakresu biochemii i fizjologii. Analizie poddany zostanie wpływ terapii wibracjami na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Rezultaty analiz będą porównywane z rezultatami laboratoriów z całego świata.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: