Produkcja zestawów RAM Vitberg+ – wibroterapia w Polsce

Produkcja zestawów RAM Vitberg+ – wibroterapia w Polsce

Skieruj się na www.wibroterapia.com, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: szwalni, wykrawalni, działu elektroniki i montowni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są wielu testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: