Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Szukasz pomocy? Skontaktuj się z polskim psychologiem Coventry

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracji wyhamowała, lecz nadal nie brak osób skorych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym kraju, mogą rodzić bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się także kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju wyjątkowo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie należy bać się sięgania po pomoc specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie sesji będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Post Author: