Redaktorzy „Słowo Seniora” o urządzeniach marki Vitberg – opinie testujących

Redaktorzy „Słowo Seniora” o urządzeniach marki Vitberg – opinie testujących

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na https://www.slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Słowo Seniora”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 14-dniowym okresie użytkowania.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Słowo Seniora”

Zestaw do terapii wibracjami RAM Vitberg+ jest złożony z modułu bazowego i pięciu uzupełniających modułów dedykowanych: Szyja, Biodra, Metabolizm, Nogi oraz Kolana. W module bazowym można zaś wybrać trzy programy:
– Nogi – niwelujący ociężałość nóg, skurcze łydek czy rwanie stóp;
– Kręgosłup – stosowany najczęściej przy zespołach korzeniowych, bólach grzbietu czy zesztywnieniach;
– Relaks – rekomendowany po wysiłku fizycznym, a także łagodzący efekty stresu, niepokoju i nerwowości.

Drgania rozkurczają mięśnie i relaksują. Pomaga to nie tylko uśmierzyć ból poszczególnych części ciała, ale również może ułatwić zaśnięcie osobom mającym trudności ze snem. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ służy do wykorzystania zarówno w specjalistycznych placówkach, jak i we własnym domu. Do produktów dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, a jakiekolwiek wątpliwości dotyczące ich działania można rozwiać łącząc się z konsultantem firmy Vitberg.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: