Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Skieruj się tu po więcej informacji o Vitberg opinie

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy zesztywnienie ramion i szyi, bóle dolnego odcinka kręgosłupa oraz uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, plecy, biodra, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest istotną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: