Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/ odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle szyi, kręgosłupa oraz nóg. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: