Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Tu uzyskasz szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, bolące biodro, stres czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do terapii wibracjami, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: