Zobacz sam produkcję zestawów RAM Vitberg+

Zobacz sam produkcję zestawów RAM Vitberg+

Co trzeba wiedzieć o marce Vitberg?

Zobacz jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od dwudziestu jeden lat trudzi się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym zestawie marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia osób cierpiących na najróżniejsze dolegliwości. Pełny zestaw składa się z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki podziałowi urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie testowany przed skierowaniem do kupującego.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: