Polskie nowoczesne meble designerskie – nie tylko do loftu

Polskie nowoczesne meble designerskie – nie tylko do loftu

Meble z litego drewna znajdziesz na https://stfurniture.com/sklep/.

Nasze wnętrza i styl, w jakim je aranżujemy, może wiele zdradzić o naszej ulubionej stylistyce, osobowości oraz o tym, jak rozumiemy komfort. Wielu z nas nie podoba się już asortyment znanych sieci sklepów meblarskich, w których można kupić standaryzowane meble, wytwarzane w tysiącach egzemplarzy, jednakowe dla polskich nabywców, jak i tych z pozostałych stron świata. Coraz częściej więc wypatrujemy mebli, które nie tylko okażą się ergonomiczne, ale także będą podkreślać nasz indywidualizm. To oferuje polska marka Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – minimalistyczne meble docenione w Polsce i za granicą

Firma Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od 2012 roku i jej trzonem duet wrocławskich projektantów z ponad 20-letnim praktyką w branży. Jednakże jedyne w swoim rodzaju meble produkowane przez studio STF to owoc dokładnej pracy całego teamu pracowników, składającego się z zawodowych technologów, rzemieślników i konstruktorów. Studio Swallow’s Tail z nadzwyczajną drobiazgowością podchodzi do procesu tworzenia kolejnych kolekcji produktów, poświęcając poszczególnym stadiom – od wstępnego pomysłu, przez uformowanie prototypu, aż po selekcję odpowiedniego gatunku drewna – sto procent uwagi. To unikalne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych projektów sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie dziwi więc, że meble z tego studia uhonorowano sporą ilością nagród branżowych i można oglądać je na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (np. w Paryżu, we Frankfurcie lub w Warszawie).

Gdzie znaleźć designerskie meble studia STF?

Wszelkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, w tym także designerskie meble dla dzieci, można nabyć bezpośrednio na stronie internetowej marki. Prócz funkcjonalnych stolików kawowych, biurek i stołów do kuchni, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też komody, ławki oraz krzesła, a także drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi świeczniki i ramy do luster). Warto wiedzieć, że należność za meble Swallow’s Tail Furniture można uiścić w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można obejrzeć też w salonach meblowych w Europie (m.in. we Francji czy w Holandii) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w we Wrocławiu, w Katowicach bądź w Warszawie).

Dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Post Author: