Znaczenie stołu w mieszkaniu

Znaczenie stołu w mieszkaniu

Dowiedz się więcej o designerskim stole na https://bit.ly/3vInL2C.

Czy umieszczony w kuchni, w jadalni lub w przeznaczonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze jest najważniejszym meblem w domu. Wobec tego zamawiając stół trzeba postawić nie tylko na jego efektowny design, ale również jego jakość.

Stół w kuchni – jakie pełni funkcje?

W salonie przesiadujemy przez przeważającą część wolnego czasu i tam także z reguły wypoczywamy, aczkolwiek to stół jest tak naprawdę centralnym miejscem w każdej przestrzeni mieszkalnej. Momenty, które spędza się na wspólnym spożywaniu obiadów i kolacji z najbliższymi, najsilniej wpływają na utrwalenie relacji rodzinnych oraz towarzyskich. Stół zbliża, jako że pozwala na bliski kontakt kilku osób na niedużej przestrzeni, co w konsekwencji wzbudza potrzebę konwersacji między ludźmi. Wypada urządzać mieszkanie tak, aby wytyczyć w nim przestrzeń na umieszczenie stołu z dala m.in. od głośnego telewizora. W takim układzie nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale także przyjęcia urodzinowe lub wigilijne pozwolą uczestnikom skoncentrować się na tym co w tej momencie jest istotne, czyli kontakcie z rodziną oraz z przyjaciółmi. Wiele badań wykazuje oprócz tego, że jedzenie przy stole pozwala wytworzyć właściwe nawyki żywieniowe również u maluchów. Przy stole spożywamy posiłki bez pośpiechu czy stresu, na co ogromny wpływ ma, naturalnie, wykonywanie tej czynności z rodziną.

Porywające wzornictwo i trwałość – zalety nowoczesnych stołów z litego drewna

Stół do jadalni lub kuchni musi być mocny. Będzie bowiem codziennie w użyciu, częstokroć nie tylko w celu spożycia posiłku, ale też jako miejsce wykonania szybkich prac, które wymagają dużego płaskiego blatu, nauki czy nawet do zabawy, przykładowo gry w warcaby bądź w gry planszowe i układania konstrukcji z klocków z maluchami. Nowoczesne designerskie stoły drewna od uznanych projektantów cechują się unikalnym wyglądem, ogromną trwałością, jak również naturalnością materiałów zastosowanych do ich wytworzenia (między innymi drewno dębowe oraz orzechowe), których brak w asortymencie popularnych salonów meblowych. Projektanci nowoczesnych stołów oferują dodatkowo stoły rozkładane, użyteczne w razie doraźnych spotkań w dużej gromadzie rodzinnym. Decydując się na zamówienie designerskiego stół z drewna możemy być pewni, że nabywamy stół, który nie zniszczy się przez lata. Dostajemy również sposobność personalizacji stołu, a co za tym idzie dokładniejszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy urządzać dom.

Dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Post Author: